Dzisiaj jest niedziela, 07 marca 2021 r

 

Imieniny obchodzi: Pawe, Tomasz, Felicyta  

 
 

 

 

IPZ - Wydawnictwo

 

 
   

ETOH - Wydawnictwa

 
 
   

AA - Literatura

 

 
   

AL-ANON - Literatura

 

 
   

ŚWIAT PROBLEMÓW

 

 
   

TERAPIA

 

 

   Wypowiedzi
                            Listy
                                        Wywiady
                                                            Wydawnictwa

 
 
Informator Al-Anon

Przekazujemy Państwu kolejny numer informatora „Al-Anon o sobie” przeznaczonego dla osób, które zawodowo zajmują się pomaganiem rodzinom i przyjaciołom alkoholików.
Grupy Rodzinne Al-Anon od ponad sześćdziesięciu lat wspierają swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją miliony ludzi na całym świecie.

W informatorze przedstawione są najważniejsze informacje dotyczące działania wspólnoty Al-Anon w Polsce.

Pobierz Informator …

Wojewódzkie obchody Dnia Trzeźwości w Sieradzu

Stowarzyszenie Abstynentów ,,Przystań'' w Sieradzu, Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Sieradzu, Urząd Miasta Sieradza, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP i HP 5-16 w Sieradzu, Urząd Gminy i Miasta w Warcie, Urząd Gminy w Sieradzu oraz Sieradzkie Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić na VI Konferencję Profilaktyczną pt. „ALKOHOL – droga donikąd” z okazji OGÓLNOPOLSKIEGO DNIA TRZEŹWOŚCI, która odbędzie się... [czytaj więcej]Dzień Trzeźwości w Łasku

W związku z odbywającym 25 marca Ogólnopolskim Dniem Trzeźwości Stowarzyszenie Abstynentów Klubu MERKURY w Łasku ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty.

Od godz.10.00 do 21.00 będzie można przyjść do Stowarzyszenia na Warszawską 42 w Łasku(budynek na terenie rynku targowego) i zobaczyć gdzie spotykają się abstynenci, co robią w jaki sposób radzą sobie z uzależnieniem i jak na trzeźwo spędzać... [czytaj więcej]Dzień Trzeźwości w Raszynie

25 marca bieżącego roku w gminie Raszyn będzie obchodzony Ogólnopolski Dzień Trzeźwości.

Po raz pierwszy, a mamy nadzieję - pierwszy z kolejnych w następnych latach.

Po co ?
Gmina Raszyn nie odbiega od średniej krajowej spożycia alkoholu, ilości osób uzależnionych i nadużywających oraz skalę związanych z tym problemów.
Przemoc w rodzinach, wykroczenia i przestępstwa, nietrzeźwi uczestnicy ruchu drogowego, to zjawiska bardzo... [czytaj więcej]RAJSKI Dzień Dziecka 2012

tekst oryginalny ...
W niedzielę 03 czerwca 2012 roku Świętokrzyski Klub Abstynentów „RAJ” zaprosił wszystkie dzieci małe i duże z terenu miasta Kielce do parku miejskiego na świętowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka, który przypada na dzień 1 czerwca.
Pogoda nam dopisała, świeciło słońce, aż chciało się wyjść z domu i przyjść do parku...

Dla wszystkich przybyłych przygotowano gry i zabawy z nagrodami... [czytaj więcej]
<< 1 z 2 >>

     

odwiedzin:6546 dzisiaj:108 on-line:3
Copyright © 2009-2021 by Krajowa Rada Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich
Creative Stanley & Włodek