Dzisiaj jest poniedziałek, 21 września 2020 r

 

Imieniny obchodzi: Hipolit, Mateusz, Daria  

 
 
 

 

 

 
   

 
   

 
   

 

  Wiadomości dla stowarzyszeń i klubów
                             
  Informacje o konkursach i szkoleniach

  Aktualności o ruchu abstynenckim

 
 
Zmiana terminu Ogólnopolskiej Konferencji
Data dodania: 06.05.2020

 
Z przykrością informujemy, że zaplanowany wcześniej termin Ogólnopolskiej Konferencji dla przedstawicieli stowarzyszeń abstynenckich, jesteśmy zmuszeni zmienić na 08 – 11 październik 2020 roku.

Powyższa decyzja podyktowana jest z wcześniej NIE sygnalizowanym i w żaden sposób Nie uzgodnionym terminem przesuniętego przez organizatora Zlotem rodzin abstynenckich w Małym Cichym.
Pragniemy poinformować, że Krajowa Rada wyznaczając w marcu termin Konferencji, nie miała żadnych informacji od organizatora imprezy „TATRY ‘2020” o zamiarze odwołania lub przesunięcia powyższej imprezy.

Biorąc pod uwagę dobro całego ruchu trzeźwościowego, Krajowa Rada korzystając z wieloletnich doświadczeń w działaniach na rzecz polskiego środowiska abstynenckiego, postanowiła przesunąć datę Konferencji na 08 – 11 październik 2020 roku.

Prosimy o wyrozumiałość uczestników Konferencji, a zaistniałą sytuację potraktować, jako impuls do przyszłych działań skierowanych na współdziałanie w budowie solidarnego i zjednoczonego ruchu abstynenckiego w Polsce.
[wróć do aktualności]

     

odwiedzin:4263 dzisiaj:288 on-line:5
Copyright © 2009-2020 by Krajowa Rada Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich
Creative Stanley & Włodek