Dzisiaj jest poniedziałek, 30 listopada 2020 r

 

Imieniny obchodzi: Justyna, Andrzej, Konstanty 

 
 
 

 

 

 
   

 
   

 
   

 

  Wiadomości dla stowarzyszeń i klubów
                             
  Informacje o konkursach i szkoleniach

  Aktualności o ruchu abstynenckim

 
 
Odwołanie Imprezy BARBARKA 2020
Data dodania: 17.08.2020

 
SZANOWNI CZŁONKOWIE STOWARZYSZEŃ ABSTYNENCKICH
I WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

Kochani Klubowicze i Przyjaciele oraz Sympatycy klubów abstynenckich w całej Polsce. Już od 16 lat spotykamy się w przepięknej scenerii świata przyrody w Toruniu, na Barbarce.

W miejscu, w którym okrutna historia II wojny światowej ustawicznie uczy nas pokory, ale także przypomina o męstwie i radości zwyciężania siebie samego.

Również w tym roku, dla nas szczególnym, bo obchodzimy jubileusz 35-lecia istnienia naszego Klubu Abstynenta „Flisak”, przygotowywaliśmy się z dużym zaangażowaniem do tego specjalnego wydarzenia.

To Święto Trzeźwości wpisało się już na stałe w klimat kulturalny naszego miasta i okolic. Wspólne przeżywanie liturgii Mszy św. odprawianej w intencji naszej abstynenckiej społeczności i tłumnie zebranych mieszkańców Torunia, było i jest źródłem naszych niezapomnianych duchowych przeżyć.

Ponadto klimat, jaki nam towarzyszył dotychczas, był pełen entuzjastycznych spotkań, budowania niezwykłych więzi, bliskości i dużej emanacji uśmiechu oraz serdeczności. Tego wszystkiego, co tak ważne jest w procesie zdrowienia, odbudowywania swojego poczucia wartości i godności.

Jednakże tajemniczy Koronawirus stanął nam na drodze i dzisiaj podjęliśmy decyzję, że nie będziemy z nim walczyć, bo nie od nas zależy jak się jego losy potoczą.

Postanowiliśmy, że będzie to decyzja odpowiedzialna w trosce o zdrowie uczestników, a także o rangę przedsięwzięcia, które by podlegało wielu ograniczeniom w związku z pandemią.

A ćwicząc cierpliwość będziemy przygotowywali się na sierpień 2021 r.

Przepraszamy za odwołanie tegorocznej imprezy na Barbarce i serdecznie zapraszamy za rok.
[wróć do aktualności]

     

odwiedzin:7774 dzisiaj:120 on-line:2
Copyright © 2009-2020 by Krajowa Rada Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich
Creative Stanley & Włodek